★★★ SMMULTRA.COM - DÜNYANIN EN GÜVENİLİR SMM PANELİ ★ PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI İLE

Instagram Hizmetleri
#1
Star 
[Resim: smmultra.jpg]

2 ortak oluşturduğumuz küçük bir ekiple, hem kendi datamız hem de reseller olarak sunduğumuz servislerle, SMM hizmetleri konusunda tüm internette "en güvenilir" smm paneli olma amaçlı yayına girdik.

Sunduğumuz servisleri defalarca kez test edip, en güvenilir tahminleri bilgi notu olarak servislere ekledik. Sizlerden gelecek her türlü bildirimi dikkat ve özenle inceleyip,sizi pişman eden, bizleri üzen servisleri ivedilikle düzenleyip, gerekirse bakıma alacağız. En küçük bir bildirimi dahi dikkate alacağız.

Ciddi miktarlar yüklemeden önce servislerimizi deneyebilmeniz için minimum 10 TL yüklemenize olanak sağlayacağız. Bir süre sonra bu miktar arttırılacak, ve sadece reseller olabileceğimiz müşterilerle devam etme politikasına gideceğiz.

Hem İngilizce hem Türkçe olarak hazırladığımız sistemimize, yakın süreçte diğer dilleri de ekleyeceğiz. Para birimi olarak USD çalışan sistemimize, her para biriminden yükleme yapabilirsiniz. Hiç komisyon oranı olmadan anlık kurdan yatırdığınız ödeme USD olarak bakiyenize yansıtılacaktır.

Ayrıca, premium, platin ve kurumsal üyeliklere sahip olabilirsiniz. Bu üyelikler 1 yıllık alınabilen üyeliklerdir. Yaptığınız her harcamada 5%, 10%, 15% cashback kazanmanızı sağlar. Yaptığınız harcamayı takiben, harcamanın yüzdesine göre hesabınıza ilave bakiye tanımlanır. Örneğin; 100 USD harcama yaptıysanız, hesabınızda 0 USD bakiye kaldıysa, kurumsal üyeyseniz 15 USD, platin üyeyseniz 10 USD, premium üye iseniz 5 USD ilave bakiye tanımlanır. Bu üyeliklerin özel VIP servisleri de bulunmaktadır.

Üst seviye üyeliklerin avantajları kısa süre içerisinde arttırılacak, cashback seviyesi yükseltilecek, çok daha avantajlı hale getirilecektir.

Bizle çalışmak isteyen herkes, iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilir.


WHATSAPP: 0544 dörtyüzelliyedi 19 84 (TIKLA, SOHBET ET)
Mutlu Müşterilerimiz

Crazy;1071698379 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendisi saygılı sevdiğim bir kardeşimdir beraber çalışmalarımız oluyor hiç şüphe etmeden güvenle çalışabilirsiniz hayırlı işler bol kazançlar kardeşim.


Pendilo;1071705132 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Takipçi alındı, gayet başarılı taahhüt ettiği gibi bir arkadaş, hızlıca işlemi tamamladık.


AhmetMutlu;1071696221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Instagram hizmeti alındı, çok ilgili, güzel ahlaklı bir arkadaş. Hayırlı satışlar bol kazançlar dilerim kendisine Gülücük


ironice;1071679894 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:5K lık bir alım yapıldı kendileri gerçekten ilgili ve alakalılar. Daha önce 3 ayrı instagram alımı yapmıştım ancak arkadaşların kalitesini gördükten sonra anladım. Çok teşekkür ederim işlerinizin devamını dilerim.


livorno87;1071646172 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1k takipçi alınmıştır. Hızlı teslimat, teşekkürler


konzara;1071635608 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aktif türk takipci ref alındı arkadışımız işinde gayet iyi almak isteyen arkadaşlara öneriyorum takipcilerin hepsi türk ve aktif üyeler..


Bottakipciler;1071635996 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim hocam geldi hızlı ve tamamı türk bol kazançlar dilerim


Hukun;1071638401 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Referans olarak kullanıcıları aldım, online kullanıcılar gözüküyor ki bazıları zaten takipi doğal olarak bıraktı, ayrıca satıcı arkadaş ilgili biri diğer çalışma arkadaşlarımla konuyu görüşüp muhtamelen paket satın alacağız.


Cgi;1071883864 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Takipçi hizmeti alındı. Teşekkürler.


mfkbilisim;1071898753 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:4k takipçi alındı müşterilerin de istediği gibi yavaş yavaş geliyo takipçiler iyi oldu o da, profiller de nefis inşallah tekrar çalışırız.


Rodvay;1074171022 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Son derece ilgili bi arkadaş hizmet alındı

[Resim: gPL7M5.gif]
Bul
#2
hocam merhaba benım anlamadıgım sıtede yer alan fiyatlandırmalar yani orda mesela 5.025$ yazıyo bu ne kadar ediyo Gülücük
Bul
« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular
Son Yorum
Hızlı Menü:
task