Serfbux Ödeme Kanıtlı

PTC
#1
Star 
Serfbux Ödeme Kanıtlı

Serfbux Nedir?

Serfbux reklam tıklayarak ruble veya USD kazanmanızı sağlayan bir kazanç sitedir. Site içerisinde bulunan reklamların “coins” adı
verilen bir değeri var. Coins toplayarak yatırım gerektirmeden bedava para kazanıyorsunuz. Ayrıca site içerisinde yatırım yaparak hem
hesabınızı yükseltebilir hem de yatırdığınız para ile veya topladığınız coins ile BOX bölümünde kazancınızı arttırabilirsiniz.
Yani hem ptc hemde bir yatırım sitesidir. Daily Bonus dediğimiz günlük bonus her 24 saatte veriliyor.

Serfbux ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Üstte Earn Money yazan yerden reklamlara tıklayarak kazanabilirsiniz,. Günlük bonus veriyor site, 24 saatte bir defa Daily Bonus,a
tıklayarak günlük hediyelerinizi toplamayı unutmayın.

Soldaki menude bu sitede kazanç için kullanabileceğiniz bölümler var BOX, Surfing sites, Daily bonus ve Referrals bölümleri.
Yatırımsız veya yatırım yaparak para kazanabilirsiniz.

[Resim: jq0zLj.png]

Yatırım yaparak kazanmak

Serfbux ile yatırım yaparak para kazanmak istiyorsanız kazancınız daha çok olacaktır. Fakat yatırım yapmak istemiyorum diyorsanız bu bölümü atlayabilirsiniz. Yatırım yaptığınızda tıkladığınız reklamlardan daha fazla gelir elde edeceksiniz veya BOX alarak uzun vadede kazanç elde edebileceksiniz.

Yatırım yapmanıza gerek yok aslında ama bildirmekte fayda var, daha çok kazanç elde etmek istiyorsanız mutlaka bir yatırım yapmanız gerekir.

Sol menüdeki “Shop BOX” bölümüne girmenizi ve “BOX lv1” olan ilk kutuyu almanızı öneririm. İlk kutu size bedava olarak veriliyor. Zamanla
bu kutu box üretecek. My BOX bölümünden günde bir kere üretilen coinleri toplayıp istediğinizde satabilirsiniz. Satılan kutular “coins”
kazandırıyor.

Ayrıca yatırımı hesap yükseltmek için yapabilirsiniz. Bunun için “Upgrade Account” bölümünü kullanıyorsunuz. Standart olarak reklamlar size
%100 değerinde coins kazandırıyor. Ama yaptığınız yatırım bu değeri yükseltebiliyor. Girdiğiniz para miktarına göre altında ne kadar % olarak  kazancın artacağı gösteriliyor.

Serfbux,daki kazanç yolları bunlar, reklamlara tıklamak, günlük bonusu almak, yatırım yaptıysanız günlük gelirleri toplamak ve en son olarakta referans gelirleri. Siteye referans edinebilirseniz buradanda ekstradan kazanabilirsiniz.

Serfbux Sitesini Ruble Kazanmak İçin Neden Tercih Etmeliyim?

En az para çekimi sadece 1 ruble ve hiçbir kesinti uygulanmıyor.
Eğer ruble olarak payeer hesabına çekim yapıyorsanız ödemeniz bastığınız anda yapılıyor. Yani otomatik ödeme sistemi var.
Reklam izleme zorunluluğunuz yok. Yani reklama tıklayın süreniz doluncaya kadar başka işlerinizi yapın. Ardından gelip doğrulama yapıp paranızı kazanın.
Kazançlar düşük olsa bile kazançları yüksek olan bir sitede çekim limitine ulaşmak için çabalarken eliniz boş dönme riskine karşılık serfbux sitesinde kaybedeceğiniz hiçbir şey yok. Kısa sürede bir ruble toplayabilirsiniz zaten.

Ayrıca bu siteden iyi referans geliyor! yani başka sitelerinize ref bulacağınız zaman serfbux,u kullanabilirsiniz üstelik çok ucuz diğer sitelere rağmen.!!

Serfbux Ödeme Kanıtı - 52.20 RUB -  02.02.2020
[Resim: fe878fb440e7c9140b4a79514ca9e584.png]

Ödemeler sorunsuz geliyor siteden anında,, sitenin alt kısmında ödemeleri güncel görebilirsiniz.

[Resim: 468.gif]

Üye olmak için tıklayınız
https://serfbux.com/?i=4213

Refsiz Link
https://serfbux.com

Soru ve sorunlarınızı konu altına yazabilirsiniz..

Bol Kazançlar..
Bul
#2
Serfbux 160 RUB - 02.06.2020

[Resim: B4c8GEn.png]

Serfbux kazandırmaya devam ediyor ve ödemeler anında geliyor.
Serfbux,yatırımlı veya yatırımsız kazanabileceğiniz şahane bir kazanc sitesi. Yatırımsız reklamları izleyerek,
günlük bonus ve reflerinizden kazanabilirsiniz. Yatırımlı bir kaç paket alırsınız ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Ödeme talep ettiğinizde para anında hesabınıza geliyor.

Üye olmak için tıklayın
https://serfbux.com/?i=4213
Bul
« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular
Son Yorum
Hızlı Menü:
task