Site Tanıtım Kuralları

Site Tanıtım
#1
SİTE TANITIM KURALLARI

Madde 1) Tanıtmak istediğiniz siteler kesinlikle size ait olmalıdır. Bu kurala uymayanlar sitelerinin kendilerine ait olduğunu kanıtlayamazlarsa süresiz bir şekilde forumdan uzaklaştırılacaklardır. 

Madde 2) Seo hizmeti veren site ve firmaların kesinlikle bu bölümde konu açmaları yasak olup, tanıtacakları sitenin kendi şahıslarına ait olduklarını kanıtlamaları durumunda max. 1 adet site girebileceklerdir. Bu kuralı ihlal edenler forumdan süresiz uzaklaştırılıp geri dönüşleri asla mümkün olmayacaklardır.

Madde 3) Site Tanıtım Şablonuna mutlaka uyunuz. Bu kurala uymayanların konuları onaylanmayacaktır. 

Madde 4)  Bu bölüme açılan konulara, baltalayıcı bir biçimde yorum yazmak yasaktır. Bu kurala uymayanlar uyarılacaklardır, tekrarı halinde ise uzaklaştırma cezaları verilecektir.

Madde 5)  Bu bölüme gereksiz ve boş konuların açılması üye için uyarı sebebi olacaktır.

Madde 6)  İllegal olan (Crack, warez, cinsellik, hacking, mp3 vb.) sitelerin kesinlikle tanıtımı yasaktır. Bu kuralı ihlal edenler kesinlikle süresiz uzaklaştırılacaklardır ve hiçbir şekilde afları söz konusu olmayacaktır.

Madde 7)  Site adresleri code tagları içine yazılmalıdır. Seo odaklı kelime veya cümleciklere link verilmesi yasak olup bu kuralı 2 defa ihlal edenler süresiz uzaklaştırılacaklardır.

Madde 8) Site tanıtım kuralları dışında Genel Kurallara uymayan siteler onaylanmayacaklardır.

Madde 9) Yöneticiler kural dışı boşlukları doldurma yetkilerine sahip oldukları için uygun görmedikleri konuları onaylamayabilirler.

Madde 10) Sitemize yeni kayıt olan kullanıcılar henüz konu ve yorum sahibi olmadıkları sürece bu bölümde sitelerinin tanıtımını yapamayacaklardır. Yeni konu açabilmek için bir üst rütbeye geçmek gerekmektedir.
Aşağıdaki 1 üye Proton üyesinin mesajını beğendi:
Nötron
Son Düzenleme: 01-07-2017, Saat: 17:59, Düzenleyen: Proton. Sebep: Spamlara karşı verdiğimiz mücadelede 10. Madde'nin eklenmesi kararlaştırıldı.
Bul
« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular
Son Yorum
10-01-2021, Saat: 21:03
Son Yorum: devrimumut
03-09-2016, Saat: 22:43
Son Yorum: Proton
Hızlı Menü:
task