Ücretsiz Oyun – Farming Simulator 19 Ücretsiz Oldu

Oyun Dünyası
#1
[Resim: farming-simulator-ucretsiz-oldu-1024x576.jpg]
Farming Simulator 19 Ücretsiz Oldu
Bildiğiniz üzere Epic Games, her hafta en az bir oyun vereceğinin duyurusunu yapmıştı. Yeri geldi güzel oyunlar verdi yeri geldi yüzüne bile bakmayacağınız oyunlar verdi. Sanırız ki bu hafta patron çıldırdı ve Epic Store’daki değeri 100 TL olan Farming Simulator 19, Şubat 6’ya kadar ücretsiz oldu.
Nasıl Ücretsiz Erişebilirim?
Birçok gerçek model traktör ve tarım araçlarını kullanabildiğiniz, Türkçe dil desteği de bulunan, en gerçekçi tarım simülasyon oyunu olarak geçen Farming Simulator 19’a sahip olabilmeniz için öncelikle Epic Store hesabınız olması gerekiyor. Eğer Fortnite oynadıysanız, Fortnite hesabınız ile Epic Store’a erişebilirsiniz. Eğer hiç alakanız olmadıysa buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
[Resim: farming-simulator-ucretsiz-oldu2.jpg]
Ardından buraya tıklayarak ücretsiz oyununuza erişebilirsiniz. Bu oyun, Şubat 6 tarihine kadar hesabınıza eklediğiniz sürece kalıcı olarak sizde kalacak ve istediğiniz zaman indirebileceksiniz. Şubat 6’dan sonra ise 3 oyun ücretsiz olacak. Ücretsiz olacak oyunlar strateji tabanlı online bir oyun olan Carcassonne, yine Stateji tabanlı online bir oyun olan Ticket to Ride ve son olarak yine strateji tabanlı co-op olarak oynayabileceğiniz Pandemic.
Bul
« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi
Hızlı Menü:
task